توزیع اقلام ضرروی در قالب طرح محبت قشم

 

مدیرعامل موسسه فرهنگی قرآن و عترت پیامبراعظم(ص) قشم در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی الضحی گفت : همزمان با میلاد فرخنده حضرت فاطمه زهرا(س) با همراهی مردم خیر و خداجو شهرستان قشم اقلام پروتئینی در بین نیازمندان توزیع شد.

عباس بازماندگان افزود : متاسفانه با افزایش شدید قیمت اقلام اساسی در شهرستان مشکلات بسیاری برای افراد نیازمند به وجود آمده است که نیاز دارد مردم خیر و نیکوکار شهرستان به این موضوع بیشتر توجه کنند.

وی بیان داشت : قاعدتا همه ما افراد نیازمند را می شناسیم و اگر هر کسی به اندازه توان خود به این افراد کمک کند بخش مهمی از مشکلات آنها رفع می شود.

بازماندگان اظهار داشت : طرح محبت در راستای اشاعه فرهنگ ناب محمدی(ص) از سوی این موسسه اجرا می شود و امیدوارم روز را شاهد باشیم که همه ما در سطح شهرستان این کار را انجام دهیم.

وی با اشاره به اینکه احسان و نیکوکاری از صفات همه مومنین است افزود: اشاعه فرهنگ و سیره نبوی می تواند راهگشای حل همه ی نامهربانی ها در جامعه باشد و برای رسیدن به این هدف همه باید تلاش کنند.

براساس این گزارش طرح محبت از سوی موسسه فرهنگی قرآن و عترت پیامبراعظم(ص)قشم در قالب فعالیت فرهنگی ، تبلیغی و توزیع اقلام ضروری و اساسی و با همراهی مردم خیر و نیکوکار در حال اجرا می باشد.

 

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

اگر در دیدار دانشجویی بودید چه نکته‌ای را مطرح می‌کردید؟

اگر در دیدار دانشجویی بودید چه نکته‌ای را مطرح می‌کردید؟ هر سال در ایام ماه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *