معماری
خانه / اخبار موسسه / جشن میلاد نبی مکرم اسلام(ص) در مدرسه استثنایی ارمغان درقالب طرح محبت در قشم برگزار شد.

جشن میلاد نبی مکرم اسلام(ص) در مدرسه استثنایی ارمغان درقالب طرح محبت در قشم برگزار شد.

مدیرعامل موسسه فرهنگی قرآن و عترت پیامبر اعظم صلی الله علیه و آله و سلم قشم از برگزاری جشن میلاد نبی مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی صلی الله علیه و آله و سلم به مناسبت آغاز هفته وحدت در قالب طرح محبت در مدرسه استثنایی ارمغان خبر داد.عباس بازماندگان در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی الضحی گفت: در راستای نشاط کودکان و نوجوانان و ترویج فرهنگ غنی اسلامی جشنی با محتوای دینی و قرآنی در مدرسه استثنایی ارمغان برگزار شد.
وی بیان داشت : کودکان استثنایی دارای توانایی های فوق العاده‌ای هستند و نیاز است که این استعداد ها شناسایی و پرورش یابد.

بازماندگان اظهار داشت: در این مراسم برنامه‌های مختلفی از جمله قرائت همخوانی قرآن، اجرای سرود توسط کودکان ناشنوا اجرای شعر خوانی کودکان و برگزاری مسابقات مختلف فرهنگی و اهدا هدیه به بیش از ۸۰ نفر از بچه ها را داشته است.
وی افزود : جای دارد از مدیریت و مربیان مدرسه استثنای ارمغان تشکر کنم که عمر خود را صرف پرورش کودکان و نوجوانان قشم نموده اند.
مدیرعامل موسسه فرهنگی قرآن و عترت پیامبر اعظم صلی الله علیه و آله و سلم قشم افزود : در ایام هفته وحدت در این شهرستان برنامه های مختلفی از سوی موسسه برگزار خواهد شد.

جشن میلاد نبی مکرم اسلام(ص) در مدرسه استثنایی ارمغان درقالب طرح محبت در قشم برگزار شد. مدیرعامل موسسه فرهنگی قرآن و عترت پیامبر اعظم صلی الله علیه و آله و سلم قشم از برگزاری جشن میلاد نبی مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی صلی الله علیه و آله و سلم به مناسبت آغاز هفته وحدت در قالب طرح محبت در مدرسه استثنایی ارمغان خبر داد. عباس بازماندگان در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی الضحی گفت: در راستای نشاط کودکان و نوجوانان و ترویج فرهنگ غنی اسلامی جشنی با محتوای دینی و قرآنی در مدرسه استثنایی ارمغان برگزار شد. وی بیان داشت : کودکان استثنایی دارای توانایی های فوق العاده‌ای هستند و نیاز است که این استعداد ها شناسایی و پرورش یابد. بازماندگان اظهار داشت: در این مراسم برنامه‌های مختلفی از جمله قرائت همخوانی قرآن، اجرای سرود توسط کودکان ناشنوا اجرای شعر خوانی کودکان و برگزاری مسابقات مختلف فرهنگی و اهدا هدیه به بیش از ۸۰ نفر از بچه ها را داشته است. وی افزود : جای دارد از مدیریت و مربیان مدرسه استثنای ارمغان تشکر کنم که عمر خود را صرف پرورش کودکان و نوجوانان قشم نموده اند. مدیرعامل موسسه فرهنگی قرآن و عترت پیامبر اعظم صلی الله علیه و آله و سلم قشم افزود : در ایام هفته وحدت در این شهرستان برنامه های مختلفی از سوی موسسه برگزار خواهد شد.

درباره ی admin

همچنین ببینید

برگزاری نمایشگاه اسباب بازی های فکری در مهد مبین قشم 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی الضحی مدیر مهد کودک مهد قرآن و پیش دبستانی مبین …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *