معماری
خانه / اخبار موسسه / توزیع بیش از پانصد جلد کتاب در قالب طرح محبت در قشم

توزیع بیش از پانصد جلد کتاب در قالب طرح محبت در قشم

مدیرعامل موسسه فرهنگی قرآن و عترت پیامبر اعظم صلی الله علیه و آله و سلم قشم از توزیع بیش از پانصد جلد کتاب در قالب طرح محبت به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی و گرامیداشت هفته وحدت در قشم خبر داد.عباس بازماندگان در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی الضحی گفت : فرهنگ کتاب و کتابخوانی از آموزه های اسلامی است و ما باید در راستا ترویج کتاب و کتابخوانی قدم برداریم در همین راستا این موسسه اقدام به توزیع کتاب در شهرستان نموده است.
وی افزود : این کتاب ها شامل کتاب های رمان و داستان های مذهبی ، کتاب های علمی و دینی می باشد و کسانی که در این طرح شرکت می کنند کتاب ها را به دیگران نیز اهدا می کنند.

بازماندگان بیان داشت : کسانی که در این طرح شرکت می کنند به بهترین خلاصه نویسی کتاب هدیه ای به رسم یادبود اهدا خواهد شد.

توزیع بیش از پانصد جلد کتاب در قالب طرح محبت در قشم مدیرعامل موسسه فرهنگی قرآن و عترت پیامبر اعظم صلی الله علیه و آله و سلم قشم از توزیع بیش از پانصد جلد کتاب در قالب طرح محبت به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی و گرامیداشت هفته وحدت در قشم خبر داد. عباس بازماندگان در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی الضحی گفت : فرهنگ کتاب و کتابخوانی از آموزه های اسلامی است و ما باید در راستا ترویج کتاب و کتابخوانی قدم برداریم در همین راستا این موسسه اقدام به توزیع کتاب در شهرستان نموده است. وی افزود : این کتاب ها شامل کتاب های رمان و داستان های مذهبی ، کتاب های علمی و دینی می باشد و کسانی که در این طرح شرکت می کنند کتاب ها را به دیگران نیز اهدا می کنند. بازماندگان بیان داشت : کسانی که در این طرح شرکت می کنند به بهترین خلاصه نویسی کتاب هدیه ای به رسم یادبود اهدا خواهد شد.

درباره ی admin

همچنین ببینید

برگزاری نمایشگاه اسباب بازی های فکری در مهد مبین قشم 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی الضحی مدیر مهد کودک مهد قرآن و پیش دبستانی مبین …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *