معماری
خانه / مهد مبین / بازگشایی مهدکودک ( مهد قرآن) و پیش دبستانی مبین قشم

بازگشایی مهدکودک ( مهد قرآن) و پیش دبستانی مبین قشم

همزمان با آغاز سال تحصیلی و هفته دفاع مقدس مهد کودک (مهد قرآن ) و پیش دبستانی مبین قشم با حضور مدیرعامل موسسه فرهنگی قرآنی پیامبراعظم(ص) قشم مدیر و مربیان مهد مبین و خانواه های قرآن آموزان مهد بازگشایی شد.

مدیر مهد قرآن مبین قشم در آیین بازگشایی مهد گفت : تربیت نونهالان در قالب مفاهیم دینی و اسلامی، بر اساس برنامه و الگوی خاص تربیت دینی، اعتقادی و انقلابی، داشتن جامعه ای صالح در پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی از اهداف تشکیل کلاس هایقرآنی مهد مبین در سال تحصیلی جدید است.

خیرالنساء عباس زاده افزود : در این مجموعه برنامه های متنوعی  بر اساس شرایط سنی و خواست روحی نونهالان به وسیله بازی  و بیان داستان در محیطی شاداب و کودکانه آموزش داده می‌شود.

وی بیان داشت : برخی  از برنامه های این مجموعه برای نونهالان شامل آشنایی با مفاهیم علوم، ریاضی و مهارت‌های اجتماعی (مخصوص گروه پیش‌دبستانی)،  ارتقای توانمندی‌های ذهنی کودکان  (هوش و خلاقیت) و  آموزش برخی سور جزء سی‌ام مصحف شریف، همراه با مفاهیم رفیع آنها از طریق رنگ‌آمیزی و طرح‌های مربوطه است .

مدیر مهد مبین قشم ادامه داد :  آموزش مباحث مربوط به امام زمان (مهدویت) ، بیان آداب و احکام اسلامی وقصه های شیرین قرآن و احادیث تربیتی امامان معصوم (ع )

و بهره‌گیری از محیط معنوی و  انجام فعالیت‌های هنری ( خمیربازی، کاردستی، نقاشی و…) و  انجام بازی به صورت تخصصی بخش دیگری از آموزش های است که در این مجموعه ارائه می شود.

وی با بیان اینکه آشنایی خردسالان با قرآن به زبان های انگلیسی و فرانسه در حد توان و شرایط نوآموزان یکی دیگر از برنامه های است که در سال تحصیلی جدید به نونهالان آموزش داده می شود.

درباره ی admin

همچنین ببینید

برگزاری مهارت آموزی به نوآموزان مهد مبین قشم

مدیر مهد مبین قشم در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی الضحی گفت : آموزش مهارت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *